Opinie

Świetna obsługa, wysokiej klasy kampery.

Ale przede wszystkim uczciwe i kompleksowe podejście. Mimo, iż była to nasza pierwsza wyprawa, wszystko zagrało idealnie. Szczegółowe szkolenie, kompletne wyposażenie i sporo przydatnych instrukcji spowodowało, że wakacje te nie były pasmem lekcji na błędach, a prawdziwą przyjemnością. Integra Dethleffs to prawdziwy 5 gwiazdkowy hotel na kółkach. Wygodne materace, funkcjonalna kuchnia, lodówka i ciepły prysznic nawet na zupełnym odludziu. Jeśli ktoś spędza w hotelach polowe życia zawodowego i szuka odmiany, ale z zachowaniem pewnego standardu, taki kamper to wspaniała propozycja. No i na koniec wspomniana już uczciwość.

Michał Dżoga

Już przy pierwszym kontakcie zaskoczyła mnie bardzo szybka odpowiedź i korzystna oferta wynajmu aut w super standardzie.

Ponadto, przed odbiorem auta otrzymałem pakiet informacji i porad dla początkującego, co pozwoliło nam odpowiednio przygotować się do wyjazdu. Sam odbior auta szybko i przyjemnie. W trakcie wyjazdu kontakt z Adamem możliwy o każdej porze dnia i nocy. Auto dobrze przygotowane i wyposażone, co też wpłynęło na udane wakacje w Chorwacji. Raz jeszcze polecam!

Bartlomiej Swieca

Chciałbym bardzo polecić wypożyczalnię Pana Adama i samego Pana Adama :D

Pełen profesjonalizm, słowność i dotrzymywanie obietnic, a także wysoka jakość świadczonych usług to dość charakterystyczne dla firmy Pana Adama!
Warto też wskazać mnóstwo pomocy dla amatorów kamper/van-life’u ze strony p.Adama, szczególnie dla ‚Świeżaków” w tej dziedzinie;)
Panie Adamie – jeszcze raz, bardzo dziękujemy za naprawdę udane wakacje!
Bardzo polecamy!

Bartłomiej Siejka

Super nowe, wyposażone i zadbane kampery.

Właściciel pasjonat bardzo pomocny przy przygotowaniu wyprawy a co najważniejsze wyrozumiały wobec drobnych otwarcie zeznanych wpadek. Rozliczenie końcowe absolutnie bezproblemowo i uczciwie. Gorąco polecam

Maciej Witucki

Fantastyczne miejsce do wypożyczenia najlepszej klasy kamperów

gwarantujące niezapomniane wakacje dzięki wspaniałemu przygotowaniu zarówno samego pojazdu (włącznie ze słodkimi niespodziankami w środku ;)) jak i przemiłej, profesjonalnej obsłudze. To były mega wakacje !!! Adam – dziękujemy, jesteś wielki :) na pewno jeszcze wrócimy :)

Maryla Hubluk

Nowe, wysokiej klasy kampery w pełni wyposażone we wszystko co potrzebne na beztroski wyjazd.

Szybka i fachowa obsługa. Bezpośredni, bezproblemowy i łatwy kontakt telefoniczny z wynajmującym z każdego miejsca w Europie razie problemów lub pytań. Kamper przekazano nam w pełni gotowy do drogi nic tylko wsiadać i jechać. Szczegółowe i kompletne szkolenie z obsługi zapewnia komfort własny oraz pewność obsługi pojazdu. Przekazanie oraz zwrot samochodu przeprowadzone sprawnie i szybko. Koszty dodatkowe potrącone z kaucji bardzo rozsądne a właściciel w pełni elastyczny i podchodzący ze zrozumieniem do klienta. Podsumowując – wakacje super, sprzęt super, wsparcie oraz rozliczenia bez problemowe. Już planujemy następny wyjazd.

Bartek Ptak