O projekcie

Idea powstała na bazie własnych doświadczeń: przemożnej chęci zwiedzenia Hiszpanii i Portugalii kamperem, połączonej z niechęcią do pokonania ponad 7 tysięcy kilometrów na dojazd i powrót. Tak narodził się plan stworzenia mobilnej floty (wypożyczalni kamperów), zdolnej obsłużyć klientów na większości lotnisk Hiszpanii i Portugalii.

Wykorzystując przeloty tanich linii lotniczych jak Ryanair czy Norwegian można dolecieć do Hiszpanii (już od 99 zł)  i odebrać campera prosto z lotniska. Wysokie średnie temperatury (18-22 st. C) w okresie zimowym oraz mnogość atrakcji sprawiają, że Hiszpania jawi się jako ziemia obiecana dla turystów.

Pomysł współdzielenia zasobów sprawia, że możemy zaoszczędzić na przewiezieniu własnego (lub wypożyczonego z Polski) campera na opłatach za paliwo, autostrady itp. Oszczędności sięgają ok. 7 tyś PLN… oraz 7 dni, licząc podróż w obie strony.

Wykorzystując siatkę połączeń tanich linii lotniczych można zredukować koszty i czas podróży do minimum żeby znaleźć się na południu Hiszpanii. Korzystając z linii Ryanair lub Norwegian średni koszt bieltu w obie strony (Warszawa-Malaga-Warszawa) wynosi ok. 500 złotych od osoby, w opcji z wykupionym dodatkowym bagażem i rezerwacją  miejsca w samolocie (bez rezerwacji miejsca i dodatkowego bagażu zaoszczędzimy połowę). Lot z Warszawy do Malagi trwa niecałe 4 godziny. Rezerwację biletów lotniczych powinno się robić będąc w kontakcie z naszymi konsultantami (tak, aby terminy lotów odpowiadały terminom wynajmu kampera).

Po wylądowaniu w Maladze polscy rezydenci obiorą Państwa z lotniska wybranym kamperem, przeprowadzą szkolenie z obsługi kampera i rozpocznie się dla Państwa urlop w słonecznej i ciepłej Hiszpanii. Samochód kempingowy będzie w pełni wyposażony czyli akcesoria kuchenne (talerze, sztućce, garnki, szklanki itp.), pościel dla wszystkich uczestników podróży, stół i krzesełka turystyczne, a także atlas Europy z wykazem wszystkich kempingów. W cenie oferujemy również foteliki samochodowe dla najmłodszych podróżników. Po zakończeniu wakacji zwrot kampera następuje na lotnisku w Maladze, bezpośrednio przed powrotem do Polski :-)

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami tutaj.

Do zobaczenia na Costa del Sol!

Zespoł Hiszpania Kamperem