O nas

 

Idea wypożyczania kamperów w Hiszpanii, powstała na bazie własnych doświadczeń z podróży do tej części Europy a w szczególności chęci zwiedzenia Hiszpanii i Portugalii kamperem, połączonej z niechęcią do pokonania ponad 7 tysięcy kilometrów na dojazd i powrót.

Tak narodził się plan stworzenia mobilnej floty polskiej wypożyczalni w Hiszpanii (wypożyczalni kamperów), zdolnej obsłużyć klientów na większości lotnisk Hiszpanii i Portugalii.

Wykorzystując przeloty tanich linii lotniczych jak można dolecieć do Hiszpanii i odebrać campera już w Hiszpanii. Wysokie średnie temperatury powietrza w okresie zimowym (18-22 st. C) oraz mnogość atrakcji sprawiają, że Hiszpania jawi się jako ziemia obiecana dla turystów pragnących przedłużyć słoneczne wakacje.

Pomysł sprawia, że możemy zaoszczędzić na przewiezieniu własnego (lub wypożyczonego z Polski) campera na opłatach za paliwo, autostradach itp. Oszczędności sięgają ok. 7 tyś PLN… oraz 7 dni, licząc podróż w obie strony. Znacząca kwota oraz długa podróż, wielu z Was zniechęciła do odwiedzenia tego pięknego kraju kamperem.

Wykorzystując siatkę połączeń tanich linii lotniczych można zredukować koszty i czas podróży do minimum żeby znaleźć się na południu Hiszpanii. Korzystając z samolotu średni koszt bieletu w obie strony (Warszawa-Malaga-Warszawa) wynosi ok. 600 złotych od osoby, w opcji z wykupionym dodatkowym bagażem i rezerwacją  miejsca w samolocie Lot z Warszawy do Malagi trwa niecałe 4 godziny, z Krakowa do Alicante 3,5 godziny. Rezerwację biletów lotniczych powinno się robić będąc w kontakcie z naszymi konsultantami (tak, aby terminy lotów odpowiadały terminom wynajmu kampera). Oczywiście zapewniamy Wam transport z lotniska do Naszej bazy kamperów.

Po wylądowaniu w Maladze czy Alicante polscy rezydenci naszej wypożyczalni obiorą Państwa z lotniska, przeprowadzą szkolenie z obsługi kampera i rozpocznie się dla Państwa urlop w słonecznej i ciepłej Hiszpanii. Samochód kempingowy będzie w pełni wyposażony czyli akcesoria kuchenne (talerze, sztućce, garnki, szklanki itp.), na życzenie pościel dla wszystkich uczestników podróży, stół, krzesła turystyczne, a także opis kilku propozycji tras z wskazaniem campingów i atrakcji. Opcjonalnie oferujemy również foteliki samochodowe dla najmłodszych podróżników. Po zakończeniu wakacji i zwrocie kampera  zapewniamy Państwu transfer na lotnisko w Maladze lub Alicante.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami pod adresem email campery@asone.pl oraz telefonicznie tel. +48 666 200 529

Do zobaczenia na Costa Blanca lub Costa del Sol!

Marek Konopnicki – właściciel marki Costa Camper oraz Hiszpania Kamperem