O nas

Klika lat temu tak to wyglądało jak opisaliśmy poniżej, jednak teraz w sezonie 2021/2022 nie będzie nas w Hiszpanii ze względu na sytuację epidemiologiczną COVID. Mamy teraz kampery na wynajem tylko w Polsce w Warszawie www.camperyasone.pl i organizujemy www.wyprawykamperowe.pl do Chorwacji i Włoch. Mamy nadzieję, że jak to się wszystko skończy i każdy będzie mógł swobodnie podróżować samolotami wrócimy do Państwa z propozycją wynajmu kamperów w Hiszpanii. Bądźcie dobrej myśli, my jesteśmy i wierzymy że tam znowu z Państwem będziemy się spotykać.

 ————–

Idea wypożyczania kamperów w Hiszpanii, powstała na bazie własnych doświadczeń z podróży do tej części Europy a w szczególności chęci zwiedzenia Hiszpanii i Portugalii kamperem, połączonej z niechęcią do pokonania ponad 7 tysięcy kilometrów na dojazd i powrót.

Tak narodził się plan stworzenia mobilnej floty polskiej wypożyczalni w Hiszpanii (wypożyczalni kamperów), zdolnej obsłużyć klientów na większości lotnisk Hiszpanii i Portugalii.

Wykorzystując przeloty tanich linii lotniczych jak można dolecieć do Hiszpanii i odebrać campera już w Hiszpanii. Wysokie średnie temperatury powietrza w okresie zimowym (18-22 st. C) oraz mnogość atrakcji sprawiają, że Hiszpania jawi się jako ziemia obiecana dla turystów pragnących przedłużyć słoneczne wakacje.

Pomysł sprawia, że możemy zaoszczędzić na przewiezieniu własnego (lub wypożyczonego z Polski) campera na opłatach za paliwo, autostradach itp. Oszczędności sięgają ok. 7 tyś PLN… oraz 7 dni, licząc podróż w obie strony. Znacząca kwota oraz długa podróż, wielu z Was zniechęciła do odwiedzenia tego pięknego kraju kamperem.

Wykorzystując siatkę połączeń tanich linii lotniczych można zredukować koszty i czas podróży do minimum żeby znaleźć się na południu Hiszpanii. Korzystając z samolotu średni koszt bieletu w obie strony (Warszawa-Malaga-Warszawa) wynosi ok. 600 złotych od osoby, w opcji z wykupionym dodatkowym bagażem i rezerwacją  miejsca w samolocie Lot z Warszawy do Malagi trwa niecałe 4 godziny. Rezerwację biletów lotniczych powinno się robić będąc w kontakcie z naszymi konsultantami (tak, aby terminy lotów odpowiadały terminom wynajmu kampera). Oczywiście też, możemy za Państwa kupić bilet i zapewnić Wam transport z lotniska do Naszej bazy kamperów.

Po wylądowaniu w Maladze polscy rezydenci naszej wypożyczalni obiorą Państwa z lotniska wybranym kamperem, przeprowadzą szkolenie z obsługi kampera i rozpocznie się dla Państwa urlop w słonecznej i ciepłej Hiszpanii. Samochód kempingowy będzie w pełni wyposażony czyli akcesoria kuchenne (talerze, sztućce, garnki, szklanki itp.), pościel dla wszystkich uczestników podróży z nowymi poszwami, stół, krzesła turystyczne, a także opis kilku propozycji tras z wskazaniem campingów i atrakcji. W cenie oferujemy również foteliki samochodowe dla najmłodszych podróżników. Po zakończeniu wakacji zwrot kampera następuje u Nas w bazie i zapewniamy Państwu transfer na lotnisko w Maladze, w tym samym dniu w którym macie Państwo powrót do Polski.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami pod adresem email campery@asone.pl oraz telefonicznie tel. 512 90 70 94

Do zobaczenia na Costa del Sol!

Adam Soczewka – właściciel marki Hiszpania Kamperem oraz CamperyASONE