Nasze kampery

McLouis Glamys 22 rocznik 2016 (Fiat Ducato)

Pojemny kamper z alkową, który zaskoczy Cię ilością miejsca oraz przestrzenią do życia. Umożliwia wygodne podróżowanie oraz spanie siedmiu osobom. Dzięki długości poniżej 7 metrów nie jest uciążliwy w manewrowaniu, a oszczędny dwulitrowy silnik diesla nie obciąża zbytnio portfela. Polecamy!

Spalanie12
Maksymalna liczba osób w kamperze7

CI Magis 84 XT rocznik 2016 (Fiat Ducato)

Bardzo wygodne i przestronne (prawie 7,5 m długości) auto klasy Premium. Dedykowane rodzinom z dwójką pociech, które w pełnym luksusie planują przemierzać duże odległości. Pełne wyposażenie dodatkowe jak klimatyzacja stacjonarna Dometic 2200W, markiza, automatyczna lodówka, panele solarne, tempomat, klimatyzacja kabinowa, bagażnik rowerowy, reduktor gazu TrumaDuo CS, halogeny, podwójne drzwi do sypialni, odrębny prysznic od wc i szereg innych rozwiązań sprawia, że nieprędko zapomnimy o Magisie..

Spalanie10.5
Maksymalna liczba osób w kamperze5

CI Magis 84 XT rocznik 2015 (Fiat Ducato)

Bardzo wygodne i przestronne (prawie 7,5 m długości) auto klasy Premium. Dedykowane rodzinom z dwójką pociech, które w pełnym luksusie planują przemierzać duże odległości. Pełne wyposażenie dodatkowe jak markiza, automatyczna lodówka, GPS, DVD, telewizor, tempomat, klimatyzacja kabinowa, bagażnik rowerowy, reduktor gazu TrumaDuo, odrębny prysznic od wc i szereg innych rozwiązań sprawia, że nieprędko zapomnimy o Magisie.

Spalanie10.5
Maksymalna liczba osób w kamperze5